O mě/O nás

Nikdo na světě není ostrov. I když si to občas někdo myslí. I když by občas někdo chtěl. Tak zkrátka není.
Ani já ne. A že bych si to občas přála. Chtěla bych někdy být takový ostrov se svojí rodinou – která je pro mne moc a moc důležitá. No nedávám to moc najevo – ale je.
Na těchto stránkách se s nimi budete setkávat poměrně často, ať už na stránkách blogu, nebo na fotkách, případně na místech, která nevidíte – za foťákem, nebo za počítačem mi pomáhají.
Můj manžel L je člověk, který se tak často směje, že si myslím, že měl být klaun. Kdyby tedy neměl z klaunů strach. 🙂 Inspiruje mne, dodává mi odvahu a na všem spolupracujeme společně. Je to člověk který je stále vedle mne. 
Máme dceru – J, která končí ZŠ a tak se v jednom kuse zavírá do pokoje s tím, že se učí. No kdo ví… Miluje tanec a natáčí videa. Na cestách je stálým společníkem a také srandistou, který se co chvíli válí po zemi.

fbt

Buďte připraveni i na to, že budete dělat věci, které by jste nevěřili.

V životě jsem toho zažila spoustu a nemyslím si, že by vás to nějak moc bavilo. Navíc, k tomu, co je zajímavé se jistě vrátím v některých článcích. Každopádně, pokud si vezmu, kde dnes jsem, nikdy bych si nepomyslela, že by to mohla být někdy skutečnost. 
Nikdy jsem nechtěla, aby podnikání bylo mým hlavním zaměřením, tím, co bych dělala den co den a starala se o těch milion maličkostí. A nakonec mám dva eshopy – jeden z toho je na podporu ochrany přírody.
Nikdy jsem nechtěla pracovat z domova – nakonec pracujeme z domova oba – já i L.
Nikdy jsem si nedovedla představit, že bych s někým trávila většinu dne – a je to tak.
Nikdy jsem si nemyslela, že místa, která jsem znala z knih jako mladá uvidím na vlastní oči. Že například budeme sami s Lubošem v královské komoře ve Velké pyramidě.

Miluji písek pouště a tisíc odstínů modré…

Žít bychom měli v pohodičce

Žijeme v pohodě, v takové pohodě, že když vidím některé příběhy kolem sebe, skoro si sama závidím. Miluji cestování – jak v Česku, tak do jiných koutů Země – co je pro mne ale TOP, to je moře. Jezdíme často do Egypta – ne, že by jinde moře nebylo krásné – to je, ale v Egyptě je neskutečné šnorchlování, kterého se nemohu nabažit. Každá minuta je pod vodou jiná, každá přináší jiné barvy, jiné situace, jiný prožitek.

Když se ponořím do křišťálově čisté vody, kde je vidět mnoho metrů hluboko. Když kolem mne začnou plavat ryby, od těch malinkých, až po velké, když objevíme na trávě pasoucí se želvu, pak víme, že jsme měli obrovské štěstí. Pod hladinou ze mne vše spadne, zapomenu na celý svět a já jsem neskutečně šťastná. Hlavu mám najednou plnou jen krásných věcí a sem, tam mne napadne i něco, co bych nikdy neočekávala.

Pokud tedy řešíte nějaký problém – běžte šnorchlovat.

A teď je ta chvíle, kdy s vámi začínám své myšlenky sdílet…

Ráda bych s vámi sdílela svoji druhou vášeň – Jógu. Činnost, díky které přišlo do mého života před několika lety mnoho pozitivního. Kdo dělá jógu poctivě, má to vliv nejen na zpevnění a větší ohebnost těla, ale také na uklidnění mysli, na uspořádání myšlenek, na zpomalení v životě.

Mnoho let se společně s L věnujeme Osobnímu rozvoji a cestě k životu, jaký bychom měli všichni žít. Spěch, stres, nespavost, nervy, jak vše zařídit, vymyslet a kde na vše vzít. Hromadění majetků – co kdyby… To není život, jaký bychom si pro sebe představovali.

Proto bychom vám rádi ukázali jednu z cest, kterou je možné k pohodovému životu dojít.

Skrze tento web budete mít možnost nakouknout nejen do lekcí jógy a přečíst si články o tom jak se dá žít tak, abychom byli spokojeni. Ale najdete zde také mnoho jiných věcí, které chceme postupně přidávat.

Budeme se tedy na vás těšit zde na webu, na facebooku, instagramu, nebo kdekoli jinde.

Szába, L a J