Náš směr

Možná jste byli chvíli zmateni, když jste přišli na naše stránky Pod Palmou a rozhlíželi jste se po nějakém nosném tématu. Možná jste ho našli, možná ne a tak vznikla tato stránka.

Nosným tématem těchto stránek a zároveň stránek https://piknik.podpalmou.cz je SPOKOJENÝ ŽIVOT ŽENY.
Na stránkách tedy naleznete především tato témata:

  • Spokojený život – pohoda každý den

myslíme si, že to je základ. Když přemýšlíme, co bychom chtěli dosáhnout, co bychom chtěli mít, kam bychom chtěli jet… Tak nad tím vším se jako duha klene jedna myšlenka – ať už budeme mít cokoli, budeme kdekoli, budeme na čemkoli pracovat – vždy bychom chtěli být spokojení. Jakmile jsme v životě spokojeni, vše ostatní je pro nás jednodušší, bezproblémovější a spousta starostí se pak řeší tak nějak samo. 🙂

  • Yoga

Yoga nám pomáhá k vnitřnímu klidu, radosti a spokojenosti. Yoga přináší do života pohyb, ale zároveň zklidnění, umění podívat se na věci z venku – z jiné strany. Umění meditací, uvědomění si sebe sama. Yoga postupně přináší do našich životů harmonii a rovnováhu, které život mění nejen nám, ale také lidem, kolem nás. Protože máloco vyzařuje z lidí tak silně a intenzivně jako klid, pohoda, vyrovnanost a harmonie. A máloco tak zve k následování.

  • Příroda a souznění s ní

Příroda a síla přírody kolem nás je jedna z věcí, které nás – myslíme tím obecně lidstvo – nabíjí neuvěřitelnou energií. Bez přírody bychom nebyli ani my. A jako bychom si to neuvědomovali a nechováme se k přírodě právě pěkně. Je pěkné se dívat kolem sebe a vidět, že se náš vztah mění k lepšímu.
My podporujeme přírodu mimo jiné v našem sesterském projektu https://koralkyspribehem.cz – pokud chcete pomoci – koukněte.

  • Naše zdraví

Zdraví je věc, která zajímá každého z nás a není třeba o ní dlouze mluvit a psát. Zaměříme se na tedy na eko výrobky – jak v kosmetice, tak pro domácnost. Ale také na zdravé potraviny, potraviny, které poskytují více, než tušíme, bylinky… Uvidíme, co bude pro vás zajímavé. 🙂
A protože zdraví není jen tělo, ale také duše, máme k dispozici kouče, který je zaměřený právě na ženy.

  • Vztahy

Kdo z nás by neřešil vztahy? Pokud máte v této oblasti vše v pořádku, tak jste mezi těmi několika šťastnými. Ale i tak se na tuto část můžete občas kouknout. Protože vztah není jen s přítelem, manželem… Ale také sám se sebou, s přáteli, v zaměstnání, vztah s klienty…

  • Volný čas.

Teď si možná říkáte, že tato kapitola se vás netýká, že žádný volný čas nemáte. A co kdybychom se zaměřili na to aby jste nějaký volný čas měli? A když už ho mít budete, co kdybychom v této části cestovali, snili, vymýšleli, hledali. Zkrátka – co kdybychom se bavili?